Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Specializujeme se na provádění kompletní pokládky podlahových krytin (vinylové, PVC, dřevěné a laminátové podlahy, koberce a doplňky) a montáž interiérových dveří včetně kompletního příslušenství. 

K dalším činnostem naší firmy patří montáž stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, plissé, atd.), průmyslových dveří a garážových vrat. V naší nabídce je také sortiment plotů, oplocení, branek, pletiva a veškerého příslušenství k tomu.

Spokojenost našich klientů je pro nás tím nejdůležitějším. Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim potřebám. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám nabídnou na prodejně nebo zde rady a odpoví vám na všechny vaše otázky.

O naší firmě

Specializujeme se na provádění kompletní pokládky podlahových krytin (vinylové, PVC, dřevěné a laminátové podlahy, koberce a doplňky) a montáž interiérových dveří a veškerého příslušenství k tomu. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám nabídnou rady a odpoví vám na všechny vaše otázky...

Více o naší firmě